Betclic legalny bukmacher w Polsce • 200zł bonus powitalny

Legalne zakłady bukmacherskie Betclic to można powiedzieć młodszy brat firmy Expekt. Skorzystaj z pierwszego zakładu bez ryzyka do 200zł. Renomowany i bezpieczny bukmacher.

Ważne informacje o Betclic

Betclic i Expekt należą do jednej grupy kapitałowej pod nazwą “Betclic Everest Group”, dlatego podobieństwo w promocjach, wyglądzie strony oraz ofercie zakładów nie jest przypadkowe. W Polsce ten młodszy brat istnieje od niemal 15 lat, jest firmą rozpoznawalną i cieszącą się niebywałą popularnością. W przeszłości firma ta była głównym sponsorem Lecha Poznań, na koszulkach tego klubu widniała reklama tego bukmachera. Bukmacherzy należący do w/w grupy kapitałowej:

  • Expekt
  • Betclic

Przez długi okres czasu ambasadorem tej marki w Polsce był znany i ceniony komentator sportowy – Mateusz Borek.

Reklama Betclic
Mateusz Borek jako były już ambasador marki Betclic.

Sama marka Betclic istnieje od 2005 roku, została założona w Londynie, funkcjonuje na licencji Malty i jest filarem całej grupy kapitałowej, o której już wspomnieliśmy. Kilka milionów użytkowników, którzy korzystają ze strony internetowej dostępnej w 11 językach – support dostępny 24h na dobę w języku polskim to znaki rozpoznawcze tej marki.

Nie ma chyba w Polsce osoby, która choć w małym stopniu miała styczność z zakładami bukmacherskimi, która nie słyszałaby o tym bukmacherze. Właśnie ta rozpoznawalność i ogromna wiarygodność sprawia, że firma ta, zyskuje coraz więcej użytkowników na całym świecie, a zwłaszcza w Polsce, w kraju w którym przecież konkurencja na rynku bukmacherskim jest ogromna – Betclic mimo wszystko wychodzi z tego obronną ręką.

Kiedy start na stronie betclic.pl

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na informacje odnośnie startu strony betclic.pl na której swoje legalne usługi będzie oferować bukmacher. Nam udało się dowiedzieć, że znana jest już przybliżona data startu strony z końcówką .pl – będzie to już według naszych informacji bardzo niedługo – jeszcze chwila oczekiwania i odrobina cierpliwości. Na razie strona bukmachera prezentuje się następująco, niedługo ma się to jednak zmienić i poniższa strona przejdzie do historii, a zastąpi ją witryna na, której będziemy mogli obstawiać mecze.

Betclic.pl - strona internetowa
Aktualny wygląd strony betclic.pl

Witryna internetowa

Strona internetowa tego bukmachera należy do najbardziej przyjaznych użytkownikowi, z jaką spotkaliśmy się przeglądając strony wszystkich bukmacherów. Kolory biły i czerwony, które dominują w kolorystyce są bardzo dobrze odbierane przez ludzkie oko i nie męczą wzroku. Jeśli chodzi o funkcjonalność i ustawianie poszczególnych przycisków na stronie, to również nie mamy żadnych zarzutów. Menu z listą spotkań jest czytelne i przejrzyste. Z resztą każdy użytkownik internetu ma możliwość wejścia na stronę bukmachera i przeglądnięcia jej.

Bonusy i promocje

Z niecierpliwością czekamy już na dzień, kiedy bukmacher którego niegdyś twarzą promocyjną był Mateusz Borek, uruchomi swoją stronę internetową dla graczy z Polski. Wyjaśni się wówczas jakie promocje i bonusy będzie oferował swoim graczom. Być może będzie to ponownie Cashback, który jest bardzo lubiany przez graczy.

Co to jest Cashback? Jest to nic innego jak pierwszy zakład bez ryzyka – czyli po rejestracji konta gracza mamy możliwość obstawienia pierwszego swojego kuponu bez najmniejszego ryzyka, ponieważ jeśli kupon będzie przegrany bukmacher zwróci nam całą stawkę za ten kupon do określonej maksymalnie kwoty. Poprzednio było to 200zł.

Czekamy więc na rozwój sytuacji i informacje o bonusach, którą to niezwłocznie przekażemy wam jak tylko będziemy mieć jakiekolwiek informację od tego bukmachera.

Jak było kiedyś i jak jest dziś?

1 kwietnia 2017 roku jest datą przełomową w zakładach bukmacherskich w Polsce. Wtedy to większość zagranicznych bukmacherów musiała się wycofać z Polski ze względu na nowe prawo bukmacherskie, które nakładało na firmy chcące oferować zakłady sportowe obowiązek posiadania licencji wydawanej przez Ministra Finansów.

Betclic wówczas nie należał do tego grona bukmacherów, które z polski się wycofały, ale rok później bukmacher ten doszedł do wniosku, że tylko posiadanie licencji pozwala na rozwój swojej marki na terenie naszego kraju, dlatego po kilku miesiącach oczekiwania – we wrześniu 2018 roku nie tak dawny sponsor Lecha Poznań uzyskał licencję i może w każdej chwili uruchomić stronę internetową dla Polaków pod domeną – betclic.pl

W czerwcu wystartuje strona Betclic

Jak dowiedzieliśmy się z wiarygodnych źródeł jeszcze tylko kilka tygodni oczekiwania i w końcu doczekamy się startu strony internetowej Betclic.pl na której będzie można obstawiać mecze oraz z pewnością odbierać wysokie bonusy. Również z nieoficjalnych informacji wiemy, że użytkownicy którzy mają już tam zarejestrowane konto, nie będę musieli zakładać nowego, wystarczy tylko aktywować dotychczasowe.

Mamy nadzieję, że długo oczekiwana strona internetowa jak i cała oferta nowego bukmachera spełni wasze oczekiwania – tego dowiemy się już wkrótce.

Ocena bukmachera Betclic

Co oceniamy?
  • Strona internetowa
  • Kursy i oferta spotkań
  • Support i obsługa gracza
  • Bonusy i promocje
4.5

Co składa się na ocenę?

Wystawiając ocenę bukmacherowi Betclic braliśmy pod uwagę przejrzystość strony, łatwość zawierania zakładów, wysokość kursów oraz promocje i bonusy oferowane przez Betclic, a także kontakt z supportem i obsługę użytkowników.