Betclic ▶️ legalny bukmacher w Polsce • bonus 500zł cashback

Legalne zakłady bukmacherskie Betclic ♥️. Skorzystaj z pierwszego zakładu bez ryzyka do 500zł ♨️ z kodem promocyjnym: FORVIP500. Renomowany, bezpieczny bukmacher. Obstawiaj legalnie i odbierz dodatkowy bonus 100% więcej do pierwszej wpłaty do 1000zł!

Ważne informacje o Betclic

Betclic i Expekt należą do jednej grupy kapitałowej pod nazwą “Betclic Everest Group”, dlatego podobieństwo w promocjach, wyglądzie strony oraz ofercie zakładów nie jest przypadkowe. W Polsce ten młodszy brat istnieje od niemal 15 lat, jest firmą rozpoznawalną i cieszącą się niebywałą popularnością. W przeszłości firma ta była głównym sponsorem Lecha Poznań, na koszulkach tego klubu widniała reklama tego bukmachera.

Bukmacher Betclic w liczbach:

  • Numer licencji: PS4.6831.11.2017
  • Minimalna wpłata: 1 zł
  • Maksymalna wpłata: 100 000 zł
  • Metody wpłaty: Przelewy24, karta płatnicza, przelew tradycyjny
  • Kod bonusowy: FORVIP500

Historia Betclic

Przez długi okres czasu, jeszcze w latach kiedy bukmacher ten działał w Polsce bez licencji ambasadorem tej marki w Polsce był znany i ceniony komentator sportowy – Mateusz Borek.

Reklama Betclic
Mateusz Borek jako były już ambasador marki Betclic.

Sama marka Betclic istnieje od 2005 roku, została założona w Londynie, funkcjonuje na licencji Malty i jest filarem całej grupy kapitałowej, o której już wspomnieliśmy. Kilka milionów użytkowników, którzy korzystają ze strony internetowej dostępnej w 11 językach – support dostępny 24h na dobę w języku polskim to znaki rozpoznawcze tej marki.

Nie ma chyba w Polsce osoby, która choć w małym stopniu miała styczność z zakładami bukmacherskimi, która nie słyszałaby o tym bukmacherze. Właśnie ta rozpoznawalność i ogromna wiarygodność sprawia, że firma ta, zyskuje coraz więcej użytkowników na całym świecie, a zwłaszcza w Polsce, w kraju w którym przecież konkurencja na rynku bukmacherskim jest ogromna – Betclic mimo wszystko wychodzi z tego obronną ręką.

1 lipca 2019 roku – start betclic.pl

Wszyscy z niecierpliwością czekali na informacje odnośnie startu strony betclic.pl na której swoje legalne usługi oferuje bukmacher. Firma ta uzyskała licencję 28 września 2018 roku, więc minęło dość sporo czasu, do uruchomienia strony. Datę 1 lipca 2019 roku, zapamiętają wszyscy miłośnicy zakładów bukmacherskich – wtedy bowiem wystartował ten lubiany i renomowany bukmacher. Do czasu startu strony, witryna tymczasowa bukmachera prezentowała się następująco. Na niej firma informowała, że otrzymała licencję i niedługo wystartuje ze stroną internetową i aplikacją mobilną.

Betclic.pl - strona internetowa tymczasowa
Tymczasowy wygląd strony betclic.pl, przed jej oficjalnym startem.

Witryna internetowa

Strona internetowa tego bukmachera należy do najbardziej przyjaznych użytkownikowi, z jaką spotkaliśmy się przeglądając strony wszystkich bukmacherów. Kolory biały i czerwony, które dominują w kolorystyce są bardzo dobrze odbierane przez ludzkie oko i nie męczą wzroku. Jeśli chodzi o funkcjonalność i ustawianie poszczególnych przycisków na stronie, to również nie mamy żadnych zarzutów. Menu z listą spotkań jest czytelne i przejrzyste. Z resztą każdy użytkownik internetu ma możliwość wejścia na stronę bukmachera i przeglądnięcia jej.

Strona betclic.pl
Aktualny wygląd strony Betclic

Bonusy i promocje w Betclic

Cashback 500zł

Betclic dla swoim nowym użytkownikom oferuje bardzo korzystną promocje, nie jest to bowiem, jak to z reguły mają w ofercie bukmacherzy – czyli bonus od wpłaty, ale tym razem bukmacher poszedł w drugą stronę. Oferuje wysoki pierwszy zakład bez ryzyka, aż do kwoty 500 zł.

Co to jest Cashback? Jest to nic innego jak pierwszy zakład bez ryzyka – czyli po rejestracji konta gracza mamy możliwość obstawienia pierwszego swojego kuponu bez najmniejszego ryzyka, ponieważ jeśli kupon będzie przegrany bukmacher zwróci nam całą stawkę za ten kupon do określonej maksymalnie kwoty. Aktualnie jest to, aż 500 zł.

Bonus 100% do 1000zł

Kolejnym bonusem, który czeka na Ciebie u tego bukmachera jest dodatkowa kasa przy wpłacie pierwszego depozytu. Otrzymasz dodatkowe nawet 1000zł więcej. Jak odebrać bonus? Po prostu, dokonaj pierwszej wpłaty, a otrzymasz drugie tyle na grę. Warunkiem wypłaty wpłaconych pieniędzy i środków bonusowych jest czterokrotny obrót tymi środkami po kursie łącznym minimum 1.90

Pamiętaj o wpisaniu kodu bonusowego przy rejestracji: FORVIP500

bonus 1000zł
Kod promocyjny w Betclic: FORVIP500

Boost – wyższe kursy

Innym Ciekawym bonusem jest tak zwany “Boost” czyli podwyższenie kursu na najważniejsze wydarzenia sportowe. Warto więc zaglądać co jakiś czas na stronę bukmachera i szukać podświetlonych kursów (jak poniżej), będzie to informacja, że kurs na to wydarzenie jest niezwykle korzystny i na pewno wyższy niż w innych firmach bukmacherskich.

Betclic Boost
Boost w Betclic

Jak było kiedyś i jak jest dziś?

1 kwietnia 2017 roku jest datą przełomową w zakładach bukmacherskich w Polsce. Wtedy to większość zagranicznych bukmacherów musiała się wycofać z Polski ze względu na nowe prawo bukmacherskie, które nakładało na firmy chcące oferować zakłady sportowe obowiązek posiadania licencji wydawanej przez Ministra Finansów.

Betclic wówczas nie należał do tego grona bukmacherów, które z polski się wycofały, ale rok później bukmacher ten doszedł do wniosku, że tylko posiadanie licencji pozwala na rozwój swojej marki na terenie naszego kraju, dlatego po kilku miesiącach oczekiwania – we wrześniu 2018 roku nie tak dawny sponsor Lecha Poznań uzyskał licencję i mógł uruchomić stronę internetową dla Polaków pod domeną – betclic.pl

Ocena bukmachera Betclic

Co oceniamy?
  • Strona internetowa
  • Kursy i oferta spotkań
  • Support i obsługa gracza
  • Bonusy i promocje
4.5

Co składa się na ocenę?

Wystawiając ocenę bukmacherowi Betclic braliśmy pod uwagę przejrzystość strony, łatwość zawierania zakładów, wysokość kursów oraz promocje i bonusy oferowane przez Betclic, a także kontakt z supportem i obsługę użytkowników.