Betclic – legalny bukmacher • 200zł bonus

Legalne zakłady bukmacherskie Betclic to można powiedzieć młodszy brat firmy Expekt. Skorzystaj z pierwszego zakładu bez ryzyka do 200zł. Betclic to renomowany i bezpieczny bukmacher.

Ważne informacje o Betclic

Betclic i Expekt należą do jednej grupy kapitałowej pod nazwą “Betclic Everest Group”, dlatego podobieństwo w promocjach, wyglądzie strony oraz ofercie zakładów nie jest przypadkowe. W Polsce ten młodszy brat istnieje od niemal 15 lat, jest firmą rozpoznawalną i cieszącą się niebywałą popularnością. W przeszłości firma ta była głównym sponsorem Lecha Poznań, na koszulkach tego klubu widniała reklama Betclic. Bukmacherzy należący do Betclic Everest Group:

  • Expekt
  • Betclic

Przez długi okres czasu ambasadorem tej marki w Polsce był znany i ceniony komentator sportowy – Mateusz Borek.

Reklama Betclic
Mateusz Borek jako były już ambasador marki Betclic.

Sama marka Betclic istnieje od 2005 roku, została założona w Londynie, funkcjonuje na licencji Malty i jest filarem całej grupy kapitałowej, o której już wspomnieliśmy. Kilka milionów użytkowników, którzy korzystają ze strony internetowej dostępnej w 11 językach – support dostępny 24h na dobę w języku polskim to znaki rozpoznawcze tej marki.

Nie ma chyba w Polsce osoby, która choć w małym stopniu miała styczność z zakładami bukmacherskimi, która nie słyszałaby o tym bukmacherze. Właśnie ta rozpoznawalność i ogromna wiarygodność sprawia, że Betclic zyskuje coraz więcej użytkowników na całym świecie, a zwłaszcza w Polsce, w kraju w którym przecież konkurencja na rynku bukmacherskim jest ogromna – Betclic mimo wszystko wychodzi z tego obronną ręką.

Witryna internetowa

Strona internetowa tego bukmachera należy do najbardziej przyjaznych użytkownikowi, z jaką spotkaliśmy się przeglądając strony wszystkich bukmacherów. Kolory biły i czerwony, które dominują w kolorystyce są bardzo dobrze odbierane przez ludzkie oko i nie męczą wzroku. Jeśli chodzi o funkcjonalność i ustawianie poszczególnych przycisków na stronie, to również nie mamy żadnych zarzutów. Menu z listą spotkań jest czytelne i przejrzyste. Z resztą każdy użytkownik internetu ma możliwość wejścia na stronę bukmachera i przeglądnięcia jej.

Bonusy i promocje

Z niecierpliwością czekamy już na dzień, kiedy Betclic uruchomi swoją stronę internetową dla graczy z Polski. Wyjaśni się wówczas jakie promocje i bonusy będzie oferował swoim graczom. Być może będzie to ponownie Cashback, który jest bardzo lubiany przez graczy.

Co to jest Cashback? Jest to nic innego jak pierwszy zakład bez ryzyka – czyli po rejestracji konta gracza mamy możliwość obstawienia pierwszego swojego kuponu bez najmniejszego ryzyka, ponieważ jeśli kupon będzie przegrany bukmacher zwróci nam całą stawkę za ten kupon do określonej maksymalnie kwoty. Poprzednio było to 200zł.

Czekamy więc na rozwój sytuacji i informacje o bonusach, którą to niezwłocznie przekażemy wam jak tylko będziemy mieć jakiekolwiek informację od tego bukmachera.

Ocena bukmachera Betclic

Co oceniamy?
  • Strona internetowa
  • Kursy i oferta spotkań
  • Support i obsługa gracza
  • Bonusy i promocje
4.5

Co składa się na ocenę?

Wystawiając ocenę bukmacherowi Betclic braliśmy pod uwagę przejrzystość strony, łatwość zawierania zakładów, wysokość kursów oraz promocje i bonusy oferowane przez Betclic, a także kontakt z supportem i obsługę użytkowników.