Bet365 • czy bukmacher jest legalny w Polsce?

Sprawdź czy bet365 jest legalny i czy wraca do Polski. Aktualna sytuacja na rynku bukmacherskim w 2019 roku oraz lista legalnych bukmacherów.

Po zmianach w prawie hazardowym, 1 kwietnia 2017 roku duża część zagranicznych bukmacherów wycofała się z Polski, wśród nich był także najbardziej popularny i lubiany bukmacher – bet365. Był to więc bardzo duży cios w graczy obstawiających mecze przez internet. Bukmacher ten przyciągał przede wszystkim wysokimi kursami, bardzo rozbudowaną ofertą zakładów na żywo oraz dużą ilością transmisji z wydarzeń sportowych. Był to więc jednym słowem bukmacher wręcz idealny.

Aktualna sytuacja

Teraz chcąc wejść na stronę tego bukmachera pojawia się komunikat, że z terenu Polski nie ma takiej możliwości. Wszystkie konta polskich graczy zostały zawieszona, a obstawianie możliwe jest tylko gdy przebywamy za granicą i mamy tam adres zamieszkania, który możemy podać podczas rejestracji konta gracza.

Komunikat pojawiający się na stronie bet365.com dla graczy z Polski

Z naszych informacji wynika, że bukmacher ten na razie nie ma w planach wejścia na rynek Polski. Wynika to z jego polityki, która przedstawia się następująco: nie wchodzimy na rynki krajów gdzie obowiązuje podatek od obrotu, a taki właśnie jest w Polsce – i to jeden z najwyższych w Europie, bo aż 12%. Bukmacher bet365 wychodzi z założenia, że jest to nieopłacalne, zarówno dla niego jak i samych graczy. Nie pozostaje nam nic innego jak czekanie na ponowne zmiany w prawie, które doprowadzą do zmiany podatku od obrotu na podatek od dochodu osiągniętego przez gracza.

Jakiego innego legalnego bukmachera wybrać

My aktualnie polecamy do gry bukmachera forbet, jest to bardzo przyjazny graczom operator z licencją. Wysokie kursy, które są priorytetem tego bukmachera, przyjazna dla gracza szata graficzna oraz wysokie bonusy powitalne, sprawiają, że tego bukmachera możemy z całą stanowczością i odpowiedzialnością Wam polecić.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Dodaj komentarz