Bet at home • czy bukmacher jest legalny w Polsce?

Sprawdź czy zakłady bukmacherskie betathome są legalne oraz czy można obstawiać u tego bukmachera. Co z licencją na rok 2019? Tylko legalni bukmacherzy.

Bet at home to zakłady bukmacherskie znane i cenione na całym świecie, ale w Polsce jako jedna z nielicznych firm, ani nie zdecydowała się wycofać z naszego kraju po zmianach w prawie hazardowym, ani nie stara się o polską licencję. Gra u tego bukmachera jest więc nielegalna!

Zmiany w prawie hazardowym

Rok 2017 przyniósł ogromne zmiany na rynku bukmacherskim, wiele firm zagranicznych wycofała się z Polski, inne jak np: betclic zdecydowały się ubiegać o Polską licencję. Do tego grona niestety nie dołączyła firma bet at home, która nie zgadza się z polskim ustawodawcą, uważając, że skoro posiada licencję bukmacherską w jednym z krajów członkowskich Unii Europejskiej – konkretnie na Malcie, to ma prawo do oferowania zakładów bukmacherskich we wszystkich krajach członkowskich UE.

Firma ta jest w tym momencie największym bukmacherem, który dopuszcza rejestrację dla graczy z Polski, nie posiadając przy tym licencji. Jesteśmy ciekawi ile taki stan potrwa, ponieważ jest już zauważalny ogromny spadek popularności tego bukmachera w Polsce od czasu wejścia w życie ustawy hazardowej. Z naszych informacji wynika, że bet at home na dzień dzisiejszy nie przewiduje ubiegania się o licencję w Polsce i zamierza nadal działać w tzw: szarej strefie.

Jak było przed 2017 rokiem

Jeszcze kilka lat temu, bukmacher bet at home był w TOP3, najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce. Działał prężnie w naszym kraju i rozwijał się z roku, na rok. W 2008 i 2009 roku był nawet sponsorem głównym Wisły Kraków, z reklamą na koszulkach i stadionie tego klubu. Pierwszy, nie aż tak poważny zgrzyt w działaniu tej firmy w Polsce przyniósł rok 2009 i w pośpiechu wprowadzona ustawa antyhazardowa przez rządy PO-PSL. Ustawa, ta jak każdy dobrze pamięta była tylko straszakiem na graczy, który nie przynosił żadnych wymiernych korzyści, a użytkownicy zagranicznych firm grali w nich bez żadnych problemów. Jednak do czasu – od roku 2016 trwały prace nad nową ustawą o prawie hazardowym, która przewidywała m.in. blokowanie stron firmom bez licencji. I tak, rzeczywiście się stało – notyfikowana w Unii Europejskiej ustawa zrewolucjonizowała rynek hazardowy w Polsce, przesuwając na margines takie firmy jak bet at home, które nie posiadają licencji wydawanej przez Ministra Finansów.

Jakiego legalnego bukmachera wybrać

Jak już wspominaliśmy, gra w bet at home jest nielegalna – przynajmniej na razie, czyli do czasu uzyskania licencji przez tę firmę, dlatego proponujemy użytkownikom rejestrację w jednej z legalnych firm bukmacherskich. My polecamy naszym zdaniem topowego bukmachera w Polsce jakim jest LVbet.

Już za samą rejestrację otrzymujemy darmowe 20zł na obstawianie, a dodatkowo w ramach pakietu powitalnego możemy zgarnąć aż do 1500zł. Strona internetowa tego bukmachera jest bardzo przyjazna użytkownikom i miła dla oka. Support i pomoc techniczna działa bez zarzutu, więc z każdym najmniejszym problemem nie musimy czekać w nieskończoność. Zapraszamy do rejestracji w LVbet i zachęcamy do skorzystania z promocji.

LVbet bonus do 1500zł
Sending
User Review
0 (0 votes)

Dodaj komentarz