eTOTO legalne zakłady bukmacherskie • bonus 1040zł na start

Rozpocznij obstawianie z etoto i odbierz łącznie aż 1040zł bonusów. 40zł to freebet oraz 200% od pierwszej i 100% od drugiej wpłaty. Legalny bukmacher dla Ciebie.

ETOTO jest rozpoznawalną i cenioną marką na rynku bukmacherskim. Działa na podstawie licencji otrzymanej 28 listopada 2014 roku. Może oferować zakłady przez internet, jak i w punktach stacjonarnych.

Zarejestruj się i odbierz bonusy w etoto

Bonusy i promocje

Bukmacher ten w swojej ofercie ma niespotykaną na rynku bukmacherskim ilość bonusów. Wystarczy popatrzeć na grafikę powyżej, aby przekonać się, że przy odrobinie dobrych chęci można otrzymać, aż 1040zł w postaci bonusów.

Freebet 20zł

Na dobry początek w etoto, otrzymujesz zupełnie za darmo 20zł za rejestrację konta gracza. Pieniądze te możesz przeznaczyć na zakłady sportowe oraz zakłady na żywo. Po rejestracji konta i pierwszym logowaniu, musisz zadecydować czy chcesz darmowy zakład czy nie (obrazek poniżej).
Możesz go użyć tylko na urządzeniu mobilnym lub aplikacji, stawiając kupon wielokrotny z min. 3 wydarzeniami po kursie min. 2.20 (min. 1.30 każde wydarzenie). Freebet nie może zostać podzielony – możesz go użyć na tylko jednym kuponie.

Komunikat po pierwszym logowaniu.

200% więcej do pierwszej wpłaty

Drugim czekającym na Ciebie bonusem jest 200% więcej, które otrzymujemy dodatkowo do pierwszej naszej wpłaty – do maksymalnie 100zł. Czyli, aby odebrać pełną kwotę należy wpłacić 50zł lub więcej.

100% więcej do drugiej wpłaty + 20zł freebet

Druga nasza wpłata na konto gracza, również wiąże się z otrzymaniem bonusu. Bukmacher podwoi naszą wpłatę, aż do maksymalnych 900zł. Dodatkowo za wykonanie drugiej wpłaty otrzymasz kolejny freebet 20zł. Łącznie więc możesz zyskać, aż 1040zł w bonusach.

Warunki obrotu bonusami

Jeśli chodzi o obrót bonusem to w przypadku bonusu od pierwszej i drugiej wpłaty są one takie same. Gracz musi wykonać obrót w ciągu 30 dni, kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, klient będzie mógł bonus wypłacić.

Meczami zaliczanymi do obrotu są zakłady przedmeczowe jak i zakłady live. Zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30.

Weekendogranie

Dla osób lubiących grać w weekendy, bukmacher również przygotował kolejną promocje. Obstaw w weekend minimum trzy kupony ze stawką co najmniej 50zł, a otrzymasz niezależnie od ich wyniku dodatkowe 50zł w postaci bonusu.

JAKIE ZAKŁADY KWALIFIKUJĄ SIĘ DO PROMOCJI?
– postawione i rozliczone w weekend,
– minimalna stawka: 50 zł każdego zakładu,
– min. kurs zakładu: 1.50,
– min. kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1.20.

JAKIE SĄ WARUNKI OBROTU BONUSEM?
Bonusem należy obrócić sześciokrotnie na zakładach:
– pojedynczych z kursem min. 2.20,
– wielokrotnych z kursem min. 2.20 (min. 1.30 każde wydarzenie na kuponie).

Ocena bukmachera eTOTO

Co oceniamy?
  • Strona internetowa
  • Kursy i oferta spotkań
  • Support i obsługa graczy
  • Bonusy i promocje
3.9

Co składa się na ocenę?

Wystawiając ocenę braliśmy pod uwagę przejrzystość strony, łatwość zawierania zakładów, wysokość kursów oraz promocje i bonusy oferowane przez eTOTO, a także kontakt z supportem i obsługę użytkowników.