Kiedy licencja dla Expekt?

Kiedy w kwietniu 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa, wielu znanych w Polsce, zagranicznych bukmacherów wycofało się z naszego kraju, z różnego rodzaju powodów. E tym gronie nie było zakładów bukmacherskich Expekt, ani Betclic, które to firmy należą do jednej spółki kapitałowej.

Kiedy Expekt będzie legalny?

Mijały miesiące, a Expekt działał w najlepsze na takich samych zasadach jak przed kwietniem roku 2017. Aż do września 2018 roku kiedy na Polskim rynku hazardowym doszło do spektakularnych zmian, bo oto długo działający bez licencji Betclic otrzymał takową i już niedługo zacznie działać w pełni legalnie na terenie Polski. Dlaczego piszemy tutaj o Betclic skoro tematem jest licencja dla firmy Expekt? Otóż te dwie firmy to naczynia połączone ze względu na tego samego właściciela – Betclic chcąc działać legalnie, zmusił niejako Expekt do zawieszenia swojej działalności w Polsce.

Tym samym aktualnie w Expekt nie zagramy – ba, nawet nie wejdziemy na stronę tego bukmachera, mamy tylko możliwość skontaktowania się z supportem w celu zarządzania naszymi pieniędzmi, które pozostały nam na koncie gracza.

Teraz pojawia się pytanie kiedy i czy w ogóle Expekt otrzyma licencję na organizowanie zakładów wzajemnych w Polsce. Według naszej wiedzy i już wieloletniego doświadczenia na rynku hazardowym, jest to tylko kwestia czasu. Niedostępność tego przecież bardzo popularnego bukmachera w Polsce to wielkie straty dla właścicieli tej firmy. Jeśli tylko nie wydarzy się nic niepokojącego po starcie Betclic w Polsce na legalnych zasadach (typu małe zainteresowanie graczy tym bukmacherem) to kolejnym w kolejce do licencji stoi Expekt. Jesteśmy przekonani, że nastąpi to jeszcze w tym roku.

Sending
User Review
4.33 (3 votes)

Dodaj komentarz