PZbuk • rejestracja konta – jak się zarejestrować?

Zobacz jak w prosty i szybki sposób możesz zarejestrować konto gracza w PZbuk zakłady bukmacherskie. Legalny bukmacher z bonusem 150% do 500zł. Zarejestruj się teraz.

Pierwszym krokiem do rejestracji konta gracza w Pzbuk jest wejście na stronę internetową tego bukmachera. W tym celu KLIKNIJ TUTAJ – pojawi się przed Tobą witryna jak na zdjęciu poniżej, gdzie zobaczysz zielony przycisk “Zarejestruj się”

Kolejnym etapem rejestracji jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, który uzupełniamy w trzech krokach. Musimy uzupełnić m.in. login, hasło, swoje dane osobowe, a także nie można zapomnieć o kodzie bonusowym, który upoważnia do odbioru wszystkich bonusów dostępnych w ofercie tego bukmachera. Więcej informacji na temat zasad rejestracji konta gracza uzyskasz po zapoznaniu się z regulaminem bukmachera w paragrafie 3.

Gdy mamy już zarejestrowane konto gracza możemy śmiało rozpocząć obstawianie spotkań w PZbuk. Pamiętaj, że możesz skorzystać z oferty powitalnej 150% więcej do pierwszej wpłaty. Warunkiem jest pierwszy depozyt w wysokości co najmniej 100zł, ale gdy chcemy wykorzystać cały bonus należy wpłacić co najmniej 200zł.

ZAREJESTRUJ SIĘ PZBUK JUŻ TERAZ I ODBIERZ DO 500ZŁ BONUSU

Sending
User Review
0 (0 votes)