PZbuk kod bonusowy: VIPBUK – odbierz do 500zł

Wpisz przy rejestracji w PZbuk kod bonusowy VIPBUK i zgarnij dodatkowo, 150% pierwszej wpłaty do 500zł na obstawianie u tego legalnego bukmachera. Tylko z naszym kodem masz pewność, że bonus Cię nie ominie i będziesz się mógł cieszyć darmową kasą na obstawianie.

Co to jest kod bonusowy?

Kod bonusowy jest to specjalny kod, który należy wpisać podczas rejestracji konta gracza, aby móc skorzystać z wszystkich promocji i bonusów dostępnych w PZbuk, a tych promocji jest na prawdę dużo więc pamiętaj o kodzie bonusowym.

Podczas rejestracji przechodzimy przez trzy etapy, w których musimy uzupełnić swoje dane. Imię, nazwisko, adres zamieszkania itd. Kod bonusowy wpisujemy w drugim kroku rejestracji, a pole do jego wpisania znajduje się na końcu wspomnianego – drugiego kroku rejestracji. Spójrz na obrazek poniżej, a zobaczysz jak wygląda miejsce na wpisanie kodu.

Po zarejestrowaniu konta gracza i wpisaniu kodu bonusowego, nic już nie stoi na przeszkodzie do odbioru bonusu powitalnego w wysokości 50zł oraz innych promocji w PZbuk.

Jak odebrać bonus do 500zł na start?

Krok 1: Zarejestruj konto gracza wpisując kod bonusowy: VIPBUK

Krok 2: Wpłać depozyt w kwocie minimalnej 100zł i aktywuj bonus przy dokonywaniu wpłaty.

Krok 3: Otrzymasz dodatkowo 150% więcej do kwoty, którą wpłacałeś. Maksymalny bonus to 500zł, więc, aby otrzymać maksymalny bonus należy wpłacić co najmniej 200zł.

Krok 4: Warunki obrotu: należy wnieść zakłady w wysokości czterokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem całkowitym 2.0

Sending
User Review
5 (1 vote)